O biorezonansie

Podstawą diagnostyki  metodą biorezonansu jest wiedza z zakresu biofizyki i fizyki kwantowej. Komórki naszego ciała generują nieustannie maleńkie i niewyczuwalne dla nas impulsy elektryczne, dzięki którym oddziałują one na siebie, komunikują się pomiędzy sobą wysyłając i odbierając sygnały w postaci wibracji i oscylacji. Stwierdzono, że wzorzec tych drgań różni się znacznie u zdrowych i chorych komórek. Drgania fal komórek obciążonych substancjami obcymi, takimi jak bakterie, wirusy, toksyny czy pasożyty mają inną amplitudę, są dysharmoniczne w stosunku do zdrowych, harmonicznych. Dzięki tym różnicom jesteśmy w stanie stwierdzić obecność występujących w komórkach patogenów i zaburzeń przepływów energetycznych, prowadzących do chorób. Metoda pozwala nam w precyzyjny, nieinwazyjny, bezbolesny i bezpieczny sposób na wczesne zdiagnozowanie stanów chorobowych, nawet gdy jeszcze nie odczuwamy ich symptomów.
Szacuje się, że około 80-90% chorób ma podłoże pasożytnicze lecz większość z nas nie zdaje sobie z tego sprawy. Dbamy o higienę własnego ciała, używamy nowoczesnych środków czyszczących i piorących, odrobaczamy zwierzęta domowe, stosujemy witaminy i mikroelementy… Bywa jednak tak, że pomimo tego mamy nawracające problemy zdrowotne, często przewlekłe, choć pewne z nich udaje się nam zaleczyć, z czasem wracają. Jesteśmy przemęczeni pomimo braku dużego wysiłku, rozdrażnieni, mamy problemy z bezsennością upatrujemy przyczyn złego samopoczucia w zmianach ciśnienia atmosferycznego czy pogody. Często leczymy objawy chorób nie wnikając szczególnie w ich przyczyny, takie postępowanie nie służy jednak wyleczeniu a jedynie wygłuszeniu objawów na pewien czas.  Tymczasem to pasożyty, grzyby, pleśnie, bakterie czy wirusy są bardzo częstym podłożem różnego rodzaju chorób czy zaburzeń, a dopiero ich wykrycie i lokalizacja może pomóc w powrocie do równowagi, wyzdrowienia. Pasożyty powodują nadżerki, stany zapalne, fizycznie uszkadzają tkanki, wydalają toksyny zatruwające nasz organizm, uszkadzające układ nerwowy i osłabiające przy tym znacznie układ immunologiczny, który w pewnym granicznym momencie przestaje już sobie radzić.
Skuteczność testów laboratoryjnych na obecność pasożytów jest niewielka, ponieważ ujawnia ich obecność  tylko w ograniczonych obszarach, głównie w jelitach za pomocą badania próbki kału, dlatego przez wiele lat można odczuwać różne dolegliwości bez zdiagnozowanej przyczyny. Wiele gatunków pasożytów (z najbardziej powszechnych jak np. przywry, glisty ludzkie, toksokara czy tasiemiec bąblowcowy oraz inne mniej popularne) upodobało sobie również inne miejsca bytowania jak wątroba, płuca, serce, nerki, jajowody, mięśnie, mózg, gałki oczne i wiele innych narządów czy tkanek. W naszym gabinecie diagnoza urządzeniem Diacom Lite Freq Troia pozwala na wykrycie pasożytów w każdym, nawet najbardziej niedostępnym dla innych metod miejscu z określeniem ich lokalizacji w sposób bezinwazyjny, bezpieczny i bezbolesny, dlatego z dużym powodzeniem stosowana jest również u dzieci. W obecnych czasach znane są częstotliwości praktycznie wszystkich odkrytych i zbadanych pasożytów, bakterii, grzybów, pleśni, a nawet toksyn czy metali ciężkich. Lista ta sukcesywnie się rozszerza, a odkryte już pasożyty z biegiem lat zmieniają swe częstotliwości rezonansowe w pewnym niewielkim zakresie, co pozwala im na dostosowanie się do zmieniających się warunków. Posiadając najnowsze aktualizacje tabel częstotliwości jesteśmy w stanie precyzyjnie wykryć i unieszkodliwić obce organizmy w naszym ciele.

Celem terapii metodą biorezonansu jest przywrócenie w organizmie prawidłowych drgań  już na poziomie komórkowym aby umożliwić właściwą komunikację pomiędzy komórkami, z których się składamy. Przywrócenie prawidłowych drgań następuje przez wytłumienie patologicznych oraz wzmocnienie zdrowych częstotliwości, dzięki czemu narządy, układy, a wraz z nimi cały organizm wracają do stanu równowagi wzmacniając system immunologiczny.
Ogromną zaletą terapii metodą biorezonansu jest brak ograniczeń lokalizacyjnych w ciele, ponieważ impulsy elektromagnetyczne docierają w każdy, nawet najbardziej niedostępny zakątek naszego ciała, które w ponad 60% składa się z wody, a co za tym idzie ciało ludzkie jest bardzo dobrym przewodnikiem pozwalającym dotrzeć do pasożytów, grzybów, pleśni, wirusów czy bakterii w nim ukrytych. Daje nam to ogromne możliwości eliminacji patogenów odpowiedzialnych za choroby, stany zapalne czy tak częste w ostatnim czasie alergie. Precyzyjnie dobierając częstotliwości, za pomocą których działamy prądem niskiej częstotliwości (rzędu kilku Volt) na chorobotwórcze organizmy, eliminujemy je z naszego ciała, co w efekcie odciąża zainfekowany organ bądź tkankę.